Vysoko tlakový laminát HPL

Moderný a nadčasový dizajn. Presne ten ponúkajú vysokotlakové laminátové dosky HPL. Atraktivita fasádnych panelov od renomovaných výrobcov, akými sú Trespa či Fundermax, prináša nevšedný estetický zážitok a overenú kvalitu. Pre realizáciu odvetraných fasád sú HPL dosky nielen estetickým, ale aj efektívnym riešením. HPL obklad ponúka perfektné mechanické vlastnosti a vyznačuje sa takisto svojou farebnou škálou, stálosťou a trvácnosťou. Kompozitné panely sú odolné voči mrazom, vlhkosti, vysokým teplotám i nárazovému vetru. Tieto materiály spĺňajú vysoké protipožiarne a bezpečnostné štandardy.

Naspäť na všetky produkty

Trespa

Atraktívny a nadčasový dizajn v spojení s prémiovou kvalitou vysokotlakového laminátu – HPL značky Trespa ® . Trvácnosť, flexibilita a bohatá škála farieb pre kreatívne riešenie každej odvetranej fasády umožňuje architektom vytvárať unikátne projekty.

Otvoriť

Fundermax

HPL materiál pre realizáciu unikátnych odvetraných fasád. Farebná stálosť, prírodný dizajn a vysoká odolnosť. Vysokotlakový laminát značky Fundermax je garanciou kvality a jedinečnej kreativity.

Otvoriť